מי אנחנו

PixelPro היא סוכנות לבניית אתרים שיוצרת אתרים מותאמים אישית ואיכותיים לעסקים ולפרטיים. המעצבים והמפתחים המיומנים שלנו עובדים יחד כדי לספק אתרים מדהימים ופונקציונליים מבחינה ויזואלית. אנחנו מבינים שלכל לקוח יש צרכים ויעדים ייחודיים, ולכן אנחנו לוקחים את הזמן כדי להקשיב ולהבין את הדרישות הללו לפני תחילת כל פרויקט. אנו מחויבים לספק שירות לקוחות הכי טוב שיש ולהבטיח שכל לקוח יהיה מרוצה.

+
פרויקטים
+
לקוחות מרוצים
+
שנות ניסיון
%
בשביל הלקוח

חוות דעת

יש לנו המון חוות דעת חיוביות
מהלקוחות שלנו!

דניאל דינו

קודיטק

 אין לי מילים לתאר את השביעות רצון מהאתר שבנו עבורי הצוות. הם עבדו בצורה מהירה ויעילה, והתוצאה היא אתר אינטרנט מדהים שמציג בצורה מקצועית את העסק שלי. אני מרוצה מאוד מהפתרונות היצירתיים והאיכותיים שלהם, ואני ממליצה לכל מי שמחפש בניית אתר אינטרנט מקצועית לבחור ב-Pixel Pro!

ויקטור ברקוביץ'

ויקסל

אני מאוד מרוצה!  הם בנו לי אתר מדהים ואיכותי שמתאים לחלוטין לצרכים של העסק שלי. האתר מעוצב מקסים ונוח לשימוש, והצוות היה מקצועי ומהיר לענות על כל הבקשות שלי. ממליץ בחום

אלכס קוסטנה

ECB

אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי מהצוות של Pixel Pro בבניית האתר שלי. הם חשבו על כל הפרטים הקטנים והם ידעו להתאים את האתר לצרכים המסווגים של העסק שלי. האתר נראה מדהים ופועל בצורה מהירה וחלקה. 

בן שפירו

Infynit

ישר ולעניין! מאוד רציניים. ממליץ לכל מי שרוצה אתר מקצועי במחיר שפוי

Scroll to Top
דילוג לתוכן